Notes reporterski

Notes reporterski

Telefon komórkowy to doskonały gadżet, jednak co jeśli wyczerpie się jego bateria? Wtedy pozostajemy bez niczego. Dlatego warto zawsze nosić przy sobie mały notes reporterski, dzięki któremu będziemy w stanie szybko zapisać jakąś notatkę, nie stracimy listy zakupów, a także będziemy mieć pod ręką ważne dla nas adresy czy numery telefonów. To niebanalny gadżet, jaki powinien się znaleźć w posiadaniu każdej osoby.

Lista zakupów zawsze pod ręką     

Co czyni notes reporterski niezwykle cennym gadżetem? Fakt, że posiada on naprawdę niewielkie rozmiary, dzięki którym możemy schować go nawet do małej torebki, zapakowanego plecaka czy kieszeni płaszcza. Dzięki temu zawsze możemy mieć przy sobie coś do pisania (i żadna sytuacja nas nie zaskoczy!), a także o każdej porze możemy wybrać się na zakupy. Ile razy zdarzyło Ci się zrobić listę zakupów, a potem powiesić ją na lodówce? Wtedy nigdy nie masz ochoty wrócić po nią do domu, a szczególnie po kilku godzinach spędzonych w pracy czy na uczelni. Dlatego warto mieć przy sobie taki mały notesik, który pomieści wszelkie zapiski i zmieści się do każdej torby.

Gadżet pomocny w każdym domu

W radiu czy telewizji podają ciekawy przepis na smaczną potrawę? Musisz szybko spisać jakiś numer telefonu, który ktoś chce Ci podać podczas rozmowy? Rozwiązanie na to, jak poradzić sobie z tą sytuacją, jest tuż obok Ciebie. Zadbaj o to, aby w Twoim domu był przynajmniej jeden notes reporterski i zostaw go w zasięgu wzroku, aby każdy mógł z niego skorzystać, niezależnie od tego, jaka jest sytuacja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *