Notes reporterski

Notes reporterski

Notes reporterski to bardzo mały i niepozorny gadżet, którego nie docenia wiele osób. Warto zmienić swoje nastawienie, ponieważ tak banalna rzecz jest w stanie uratować nas w wielu sytuacjach. Wiele osób wykonuje różnorodne notatki, które po chwili gubi, bo stają się one pojedynczymi świstkami. Aby uniknąć bałaganu oraz chaosu, postaw na elegancki i estetyczny notesik, który zmieści się do każdej torby i sprawi, że żadna sprawa nas nie zaskoczy.

Bardzo praktyczny gadżet przy pracy

Jesteś dziennikarzem, który nigdy nie wie, kiedy będzie musiał przeprowadzić sondę albo szybki wywiad? Z pewnością niekiedy dyżurujesz, spotykając się z różnorodnymi osobami. A może wykonujesz zawód policjanta czy detektywa? One także wymagają uwagi oraz sporządzania notatek w nawet najbardziej zaskakujących okolicznościach. Dlatego warto mieć zawsze przy sobie mały notes reporterski, w którym możemy zapisać dosłownie wszystko – tropy, zeznania, rozmowę. Nie pozwól, aby jakakolwiek sytuacja Cię zaskoczyła.

Mały rozmiar wielkim atutem

Bardzo często żyjemy w pędzie i niedoczasie, a przy okazji otaczamy się wieloma przedmiotami. To, co czyni notes reporterski naprawdę pomocnym gadżetem, jest fakt, że jego rozmiary są naprawdę małe, a waga niewątpliwe lekka. Dzięki temu zmieści się on do każdej torebki czy plecaka. Można swobodnie go schować również do kieszeni. Dzięki solidnemu wykonaniu, nie zniszczy się on i będzie w stanie służyć naprawdę przed długi czas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *