Notes reporterski

Notes reporterski

Jak często wykonujesz drobne notatki na pojedynczych kartkach, które potem niechcący gubisz albo nie pamiętasz, gdy były odłożone? Największym problemem takich zapisków jest również fakt, że nawet jeśli włożysz je do torebki czy plecaka, to szybko giną one na ich dnie. W takich sytuacjach z pomocą zawsze przyjdzie zgrabny notes reporterski.

Mała rzecz a jaki pożytek

Niewątpliwie notes reporterski to doskonały gadżet, który sprawdzi się w każdej sytuacji. Możesz zapisać w nim listę zakupów i zabrać go ze sobą do sklepu, pakując do plecaka czy torebki. Wybierasz się na zebranie w szkole dziecka? Bez problemu spiszesz w nim wszystkie najważniejsze informacje, ponieważ pamięć bywa zawodna. W notesie reporterskim znajdzie się miejsce także na adresy czy numery telefonów – warto mieć je zawsze przy sobie. Jest to doskonały pomysł szczególnie dla osób, które zawsze nadmiernie ufają telefonom komórkowym. Gdy bateria się rozładowuje, papier zawsze zachowuje swoje zapiski, z których można skorzystać o każdej porze.

Gadżet dopasowany do każdej torby

Jednym z największych atutów notesów reporterskich jest ich niewielki rozmiar (9cmx14cm). Dzięki temu zmieszczą się one nawet do najmniejszej lub najbardziej zapakowanej torby. To wspaniałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które zawsze skarżą się na to, że nie mają gdzie zapisywać pilnych informacji, a jednocześnie nie mają wystarczająco dużo miejsca, aby nosić w torebce notes. Dzięki niewielkim rozmiarom możesz codziennie brać go ze sobą na zakupy, do pracy, szkoły czy na spacer. Notes reporterski to także świetny pomysł dla naszych rodziców, którzy nie zawsze mają telefon komórkowy lub nie są jego zwolennikami.

Pomocny przedmiot w pracy

Wykonujesz zawód, który wymaga od Ciebie sporządzania szybkich notatek? Jeśli jesteś detektywem, dziennikarzem czy policjantem, to z pewnością wiesz, jak ważny jest skrupulatny wywiad oraz możliwość zajrzenia do notatek w każdej sytuacji. Dlatego warto mieć przy sobie mały notes reporterski, w którym możemy zapisać dosłownie wszystko – tropy, zeznania, rozmowę z kimś czy sondę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *